O nás

Tanečná skupina Martico New Age vznikla v roku 2009, aj keď mnoho jej tanečníkov v spolupráci so spoločnosťou Martico tancuje už omnoho dlhšie. Zameriavame sa najmä na tanečné štýly hip-hop, street dance a disco, v ktorých tvoríme a prezentujeme choreografie sólo tanečníkov, dvojíc, skupín ale aj veľké formácie. Tanečnú prípravu začíname pre deti od 3 rokov a naši najstarší tanečníci už presiahli 40-tku.

Od roku 2009 sa nám podarilo vytancovať si už 4 tituly Majstra Slovenska a 2 tituly vicemajstra Slovenska v tanečných disciplínach IDO, miesta vo finále Majstrovstiev Európy aj Sveta v organizácii IDO. Okrem toho sa so zlatom pravidelne vraciame z mnohých celoslovenských a medzinárodných podujatí a v roku 2013 sme sa veľmi úspešne zúčastnili televíznej show Česko-Slovensko má talent.

Od roku 2015 sa môže tanečná skupina pochváliť prívlastkom “Svetová” nakoľko počas tanečnej sezóny so svojimi tanečníkmi a aj v spolupráci s tanečnou skupinou Lentilky zo Žiliny získala a vytancovala dva tituly druhého Vicemajstra Sveta v tanečných disciplínach Disco dance a Street dance formácie v juniorskej vekovej kategórii.

 

Kontakt

Benkova 6

036 01 Martin

IČO: 42069572

Tel: +421 917 601 101

E-mail: lucia.kucia@gmail.com

Inšpirujte sa

Whatch us on Youtube. Sleduj nás na Facebooku